<<  Firma Profili   >>

ÖZKAN TAŞIMACILIK; Şehirler arası yük taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir.

 

"Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü; işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz."

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Nakliyat ve Taşımacılık sürecinde tecrübeli ve Konusunda uzman personelleri ile pek çok nakliyat işinin altına imza atmıştır. Gelecekte de verdiği kaliteli hizmetten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

 

Araçlarımız her gün karşılıklı olarak, Konya aktarma merkezimizden hareket eder. Önce Eskişehir akabinde aktarma merkezimiz olan  Bursa'ya (Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım, İnegöl, İznik), Balıkesir (Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk) ve Çanakkale ye  yükleri teslim eder.

 

Aracımız, Konya'dan hareket ettiğinde, diğer taraftan da Çanakkale den hareket eden aracımız, Balıkesir, Bursa ve Eskişehir den sonra Aktarma merkezimiz olan Konya'ya ulaşmış olur. Aracımız Buradan da Niğde, Nevşehir, Karaman ve Kayseri'ye devam eder.

 

Taşıdığımız tüm yükleriniz kaskolu olarak taşınmakta olup,  meydana gelebilecek her türlü aksaklığa karşı, yükletiniz garanti kapsamında olmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

           
Özkan Taşımacılık
Yönetim Kurulu Başkanlığı